Nabízíme magnetické tabule s vysoce odolným keramickým povrchem české a německé výroby s kvalitou E3 – záruka na povrch 25let , které jsou popisovatelné fixem (bílá magnetická tabule na fixy ) i klasickou křídou (magnetická tabule s tmavým povrchem). Společně s povrchem si můžete vybrat také jednotlivé varianty provedení, v nabídce máme jednodílné, dvoudílné nebo trojdílné i pojízdné školní tabule. Při koupi tabulí z naší nabídky nabízíme dopravu, montáž a návrh řešení, případně revizi stávajících tabulí za zvýhodněné ceny. Nedílnou součástí našich služeb je servis stávající tabule, demontáž, odvoz nebo likvidace staré tabule.

 

V našem sortimentu najdete

 

TŘÍDÍLNÁ TABULE (TRIPTYCH):

Barva povrchu bílá. Určená pro popis za sucha stíratelnými fixy. Materiál povrchu keramický e3, magnetický. Povrch je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný. Rám tabule eloxovaný hliník v přírodním odstínu, plastové rohy. Tloušťka tabule 22 mm. Sendvičová konstrukce - tabule se nekroutí

 

Nabízené rozměry tabulí (při zavřených křídlech): 200x100 cm, 180x120 cm, 200x120 cm

 

POJEZDOVÉ SYSTÉMY ŠKOLNÍCH TABULÍ :

Pylon AL jednoduchý - pro jednu tabuli. Zvedací systém elegantní hliníková konstrukce. Výška sloupů je 290 cm. Komfortní zvedání a spouštění v rozsahu 130 cm.

 

Stojan středový zvedací AL - tichý a hladký posuv tabule,půlmetrový rozsah vertikálního pohybu tabule.

 

K tabulím dodáváme magnety, křídy, fixy, stěrky a čistící přípravky.

 


JEDNODÍLNÉ NÁSTĚNNÉ KERAMICKÉ TABULE:

Jednodílná magnetická tabule s dvouvrstvým keramickým povrchem e3 nejvyšší kvality. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný. StandardnÍ barva povrchu bílá. Další možné barvy povrchu (atypické): béžová, světle šedá. Rám tabule z eloxovaného hliníku v přírodním odstínu, plastové rohy. Tloušťka tabule 22 mm, sendvičová konstrukce - tabule se nekroutí. Odkládací polička pro popisovače po celé délce tabule, kromě tabulí 60 x 90, 75 x 100, 120 x 90 a 120 x 100, kde je polička umístěna na kratší straně tabule. Standardně montážní sada pro upevnění na stěnu. Lze upevnit na stěnu, Lištový systém, Stojan stabilní, stojan zvedací AL, pylon AL.

 

Vyrobíme pro vás tabule i nestandardní velikosti - až do rozměru 600x120 cm. Tabule lze potisknout až do velikosti 200x120 cm, standardní barva tisku je černá.

 


POJEZDOVÉ TABULE:

Pojízdná magnetická tabule s dvouvrstvým keramickým povrchem e3 nejvyšší kvality. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný.

 

Standardní barva povrchu bílá. Další možné barvy povrchu (atypické) jsou béžová a světle šedá. Můžete zvolit kombinovaný povrch - jednu stranu pro popis fixem, druhou pro popis křídou. Tabuli lze potisknout - vybrat si můžete ze standardních rastrů nebo tabuli můžeme potisknout dle vašich požadavků. Standardní barva rastru černá. Tabule je otočná okolo horizontální osy. Stojan z oválného ocelového profilu, stříbrná barva. Elegantní a stabilní konstrukce. Tloušťka tabule 22 mm, sendvičová konstrukce - tabule se nekroutí.

 

 

UŽ VÍTE VŠE CO JE POTŘEBA?

Vyberte si z naší široké nabídky nebo nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem. Rádi Vám s výběrem poradíme individuálně a sestavíme Vám nabídku na míru.